Zapytanie do Burmistrza Głogowa Małopolskiego dotyczące środków finansowych przeznaczonych od 2015 roku na budowę szkoły podstawowej na osiedlu Niwa

Opublikowane przez Razem dla Głogowa Młp. w dniu

12 grudnia 2023r

Wnosimy o udostępnienie informacji publicznej w zakresie wydatków poniesionych w latach 2015 — 2023 na planowaną inwestycję budowy szkoły podstawowej na Osiedlu Niwa w Głogowie Małopolskim obejmującą wartość dokumentacji inwestycyjnej projektu i wszelkich innych kosztów związanych z nadzorem inwestycyjnym, pozwoleniami i innymi kosztami poniesionymi już na planowaną od lat inwestycję w rozbiciu na lata ich poniesienia.

Proszę o informację uzasadniającą przesuwanie środków finansowych na rozpoczęcie 1 etapu budowy szkoły w poszczególnych latach. Proszę o informację na jakie inne potrzeby zostały przesunięte te środki finansowe i w których pozycjach budżetu się znalazły w poszczególnych latach.

Dane te posłużą jedynie realizacji nadrzędnego celu jakim jest dbałość o dobro publiczne obejmujące prawo do przejrzystego państwa, jego struktur, przestrzeganie prawa przez podmioty życia publicznego oraz jawność administracji i innych organów.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *