Zainterweniuj osobiście

Opublikowane przez Razem dla Głogowa Młp. w dniu

Jak to zrobić?

Szanowni Państwo…
sprawa bliska jest społeczności lokalnej, a w szczególności mieszkańcom Osiedla Niwa Głogów Małopolski. Nie ukrywając tego – tworzymy piękne osiedle z infrastrukturą i potencjałem dalszego rozwoju. Od dnia 12 czerwca b.r. osiedle może się pochwalić czynnym przystankiem PKP Kolei Aglomeracyjnej Głogów Małopolski-Osiedle Niwa dedykowane zwłaszcza mieszkańcom osiedla. Problem jest jeden – nie ma do niego dojścia, przejścia dla pieszych przez drogę krajową nr 9.


Prosimy o Twoją osobistą interwencję w sprawie wykonania przejścia dla pieszych wraz z sygnalizacją świetlną na wysokości głogowskiej Stokrotki, obok przystanku PKP Niwa Głogów Małopolski. To jest akcja służąca poprawie bezpieczeństwa w gminie Głogów Małopolski. Jeśli możesz przekaż tę informację sąsiadom, znajomym, którym leży na sercu troska o bezpieczeństwo mieszkańcom gminy.

Proszę o przesłanie e-maila zgodnie z poniższym na adres GDDKiA Oddział Rzeszów:

Adres e-mail: sekretariat_rzeszow@gddkia.gov.pl

Temat: Przejście dla pieszych przez DK9 w Głogowie Mlp. do przystanku PKP Niwa.

Treść:
W imieniu własnym wnoszę o pilną realizację zadania pn. budowa przejść dla pieszych przez DK9 obok przystanku PKP Niwa Głogów Małopolski i zastosowanie sygnalizacji świetlnej. Ponadto proszę by do czasu realizacji inwestycji i w jej trakcie uzgodniono i wdrożono tymczasowe przejście dla pieszych umożliwiające dojście do w/w przystanku PKP.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *